Hakkımızda

hakkimizdaTurkuaz Eğitci Sahiller (T.E.S.) 1979 dan bugüne güncel ihtiyaca yönelik oluşturulan eğitim metod ve müfredatlarıyla 7 den 77 ye her yaş grubunun yabancı dil ihtiyacına garantili çözümler sunan kurumsal bir çözüm ofisidir. Etkin ve kalıcı yabancı dil öğrenimi için ihtiyaç duyulan tüm yayın ve sistemler uzmanlardan oluşan bir heyet tarafından katılımcılarımıza uygunluğu saptanıp sunulmaktadır.

Turkuaz Eğitici Sahiller  bu hedefi gerçekleştirmek için alanında uzman yerli/yabancı eğitim kuruluşlarıyla işbirliği halinde sürekli güncellenirken program içeriklerinde kendisini rakiplerinden farklı kılan yabancı eğitmenlerle desteklemeyi sürdürmektedir. Turkuaz Eğitici Sahiller’inde program içeriği, öğrenmeyi en verimli hale getirecek şekilde, öğrencinin isteğine uygun esnek saatleriyle düzenlenmiştir. Her yeni projemize katılan öğrencilerimiz sıcak ve eğlenceli ortamda yabancı bir dil öğrenmenin ve konuşmanın keyfini yaşamaktadır. Turkuaz Eğitici Sahiller  program içeriklerinde öğretmen sürekli sorular sorar ve siz de dili mümkün olduğu kadar fazla duyup kullanırsınız. Öğretmen dil bilgisi ve telafuz hatalarımızı düzeltir. Turkuaz Eğitici Sahiller  İngilizce kelime ve dil bilgisini dikkatli bir biçimde programlanmış sistematik tekrar ve pekiştirmeler yoluyla öğretir. Turkuaz Eğitici Sahiller yöntemleriyle İngilizceyi doğal hızında konuşulduğunda da anlayabilirsiniz. Böylece birçok dil öğrencisinin karşılaştığı yurt dışında rahat İngilizce konuşma sorununu da ortadan kaldırmış olursunuz.

Turkuaz Eğitici Sahiller Kurumsal Çözüm departmanımızın uzmanları sahip olduğu deneyim ve saha analizleri ile sunmuş olduğu eğitim modülleriyle iş dünyasının taleplerini karşılamak için uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Eğitim alanında deneyim ve bilgiye dayalı yüksek kalitede eğitim verebilen, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel alt yapıya sahip olarak misyonun gerektirdiklerini yerine getiren Turkuaz Eğitici Sahiller  geniş bir yelpazede dil eğitimi ve danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı