ARAŞTIRMA

rwSeçeceğiniz okulun bütçenize, ihtiyaçlarınıza, vize koşulları açısından durumunuza göre size en uygun olabilecek ülke ve şehrin belirlenmesi ilk adım olmalıdır. Seçtiğiniz ülke ve şehirlerde size uygun olabilecek okullar okul ücretleri, konaklama, yaşam, bilet, sağlık  seyahat sigortası, vize ücretleri gibi masrafları da ayrı,ayrı belirtilerek hesaplanır ve karşılaştırmalı bir maliyet tablosu çıkarılır. Deneyimli danışmanlarımız size gitmeyi düşündüğünüz dönem için özel fiyatlar veya promosyonlar sunan okulları mutlaka anlatacaktır. Okul seçiminde bütçeniz dâhilinde alabileceğinizin en iyisini almanız sağlanmaya çalışılır.


KARAR

YNOkul kararını veren öğrenci kendisi ile ilgili bilgiler yanında, seçtiği okul, program ve konaklama isteklerini içeren detaylı bir kayıt formu doldurur. Turkuaz Eğitici Sahiller olarak  daha kolay vize alınacağına inandığımız için okul ücretinin tamamını okula yatırmalarının vize alımı açısından avantaj sağlayacağı görüşündeyiz ancak eğer öğrenci ve ailesi için bu sorun yaratıyorsa okulların belirlediği kayıt ücreti alınarak kayıt işlemi gerçekleştirilir.


 KONAKLAMA 

konakTurkuaz Eğitici Sahiller öğrencisi için en uygun konaklama seçeneğini organize eder aile yanı, oda, yurt,yada diğer konaklama seçeneklerinden en ekonomik olanını öğrencisiyle birlikte seçer.Aile yanı konaklamada bireysel farklılıklar göz önünde bulundurularak( yeme alışkanlıkları,ev hayvanlarına olan yaklaşım vb.) öğrencinin kendini evinde hissetmesini sağlayacak en uygun konaklama ortamı sağlanır.


 KAYIT

kaytTurkuaz Eğitici Sahiller öğrencinin kayıt işlemini gerçekleştirir ve okuldan kabul belgesi alır. Kabul belgesinin okuldan gelme süreci İngiltere için 2-4 iş günüdür. Olası süre uzaması hallerinde öğrencimiz ile doğrudan iletişime geçilerek süreç ile ilgili gerekli bilgi paylaşımında bulunulur.


BİLET İŞLEMLERİ 


BİLT
Turkuaz Eğitici Sahiller’e öğrenci kayıt olur olmaz öğrencinin uçak bileti rezervasyonunu yapar,bu rezervasyon bileti ile vize başvurusu yapılır vize alındıktan sonra rezervasyon bilet gerçek bilete çevirtilir. Turkuaz Eğitici Sahiller dönüş tarihinin esnek tutulabildiği ve fiyat olarak en ekonomik olabilecek seçeneği bulmaya çalışır. Vizesi olumlu olarak sonuçlanan öğrenci uçak biletini satın alır. Turkuaz Eğitici Sahiller Yurtdışı Eğitim öğrencinin konaklama detaylarını okuldan alır. İlk kez yurtdışına çıkacaklar için eğer ihtiyaç duyuluyorsa havalananında karşılama servisi organize edilir.


 GİDİŞ ve VARIŞ SONRASI DESTEK HİZMETLERİ 

ucakÖğrenci gideceği ülkedeki yaşam, iklim, yeme alışkanlıkları, kültür, konaklama konusunda dikkat etmesi gereken noktalar konusunda bilgilendirilir. Özellikle ilk kez yurtdışına çıkacak öğrenciler için uçuş, pasaport kontrolü, aktarmalar dikkatle anlatılır. Turkuaz Eğitici Sahiller Yurtdışı Eğitim okullarla ilgili öğrencileri önceden bilgilendirmektedir. Bununla beraber okulla veya konaklama ile ilgili yaşanabilecek bir sorunda öğrenciler Turkuaz Eğitici Sahiller’e yazarak veya telefonla ulaşarak her zaman yardım alabilirler. Bütün danışmanlarımızın  yurtdışı deneyimleri bulunmaktadır,danışmanlarımız  karşınıza gelebilecek sorunları en kısa zamanda çözeceklerdir.

 

Başvuru Formu

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı