kurumsal-egitimIn – House Eğitim

Eğitim şirketin kendi binasında sunulur. Dersler Kurumsal Eğitim Departmanımız ve şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde organize edilir. Gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar English Fast tarafından temin edilir. Gruplar oluşturulmadan önce Seviye Tespit Sınavı ile öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir.Bu sınavlar gerektiğinde tarafımızdan şirket merkezinde de yapılabilir. Eğitimin içeriği ve süresi alanında uzman yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim departmanımız tarafından şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir. Eğitim boyunca şirketlere öğrencilerin devam, başarı ve genel performansları konusunda düzenli rapor tutulur. Şirket öğrencileri de şubelerimizdeki ücretsiz, yoğun aktivite programlarından yararlanabilirler.

Şube İçi Eğitim

Şirket personeli, zaman, ulaşım veya farklı ihtiyaçlar sebebiyle şirket dışında bir eğitimi talep edebilmektedir. Bu durumda yine önce seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut İngilizce durumu belirlenir. Daha sonra öğrenciler kendilerine en uygun zaman dilimindeki ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler. Öğrencilerin devam ve başarı durumu şirkete düzenli bir şekilde rapor edilir.

Özel Dersler

Eğitimler, kişinin isteğine göre şirket merkezinde ya da şubelerimizde verilmektedir. Kişinin eğitim programının belirlenebilmesi için seviye tespit sınavı yapılır. Seviye tespit sınavına göre belirlenen program dahilinde eğitimler kişi ile ortaklaşa belirlenen gün ve saatte organize edilir. Özel ders programlarında içerik eğitim alan kişinin isteğine göre belirlenebilir. Buna göre Genel İngilizce, Conversation içerikli dersler uygulanabilmektedir.

 

Başvuru Formu

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı