genel-ingilizceTurkuaz Eğitici Sahiller’de Genel İngilizce Programları için bütün dünyada kabul gören, öğretmen merkezli, 6 kurluk, interaktif bir eğitim modeli uygulanmaktadır.

Kuzey Amerika`da konuşulan İngilizce`nin ağırlıklı olarak yer aldığı, fakat ikinci dil olarak İngilizce öğrenen kişilerin tüm coğrafyalardaki kullanımları da bilmeleri göz önünde tutulan bir eğitim sistemi esas alınmıştır. İlk dört kurda genel İngilizce, son iki kurda ise akademik ağırlıklı İngilizce eğitimi verilmektedir. Her kurun içeriği o kurun seviyesine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi için hazırlanmıştır. Aynı zamanda, bir dilin ana yapısını oluşturan, gramer, yazma, konuşma, dinleme ve okuma dersleri eğitim sistemimiz içerisinde dengeli olarak yer almaktadır. Genel İngilizce Programları dışında Özel Test Sınavlarına yönelik eğitim programlarımız da mevcuttur. Ülkemizde uygulanan YDS, LYS, TUS-Dil gibi sınavlara yönelik kurs programları bulunmaktadır.

Seviyeler (Kurlar)

Verimli bir İngilizce eğitimi, seviyenize en uygun sınıflarda mümkündür. Turkuaz Eğitici Sahiller`in öğrencileri detaylı bir seviye sınavının ardından kendilerine en uygun sınıflara yerleştirilirler. Amerika ve İngiltere`nin ciddi dil okullarında olduğu gibi, okulumuzda da toplam 6 Kurluk Eğitim Sistemi uygulanır. 6. kuru tamamlayanlar, TOEFL derslerine devam edebilirler. Kadromuzun tamamı diplomalı ve sertifikalı öğretmenlerden oluşur. Öğretmenlerin özgeçmişleri titizlikle incelenir ve araştırılır. Ayrıca her şubede eğitim kalitesini arttırmaktan ve geliştirmekten sorumlu eğitim müdürleri bulunur. Sadece öğretmenlerin kaliteli olması, bir dil okulunun başarılı olması için yeterli değildir. Aynı zamanda Türk personelinin de özenle seçilmiş olması gerekir. Bizim için öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti en ön sıradadır. Öğrencilerimizin tüm istek ve sorunları ile bire bir ilgilenilir. Kantin görevlisinden müdüre kadar herkes, eğitiminizin sorunsuz tamamlanması için çalışır. Çünkü bizim için en değerli referans mezun olan öğrencilerimizdir.

PREPARATION (Hazırlık)

Bu program daha önce hiç İngilizce eğitimi almamış öğrenciler için hazırlanmıştır.Türk öğretmenler eşliğinde 24 saatlik bu eğitim programında alfabe, sayılar basit cümle ve soru kalıpları öğretilir.Hazırlık eğitimi tüm şubelerimizde ücretsiz olarak verilmektedir.

BEGINNER (Başlangıç)

Hazırlık eğitimini tamamlayan öğrenciler yabancı eğitmen eşliğinde yoğun gramer, yazma, konuşma, dinleme, kelime bilgisi ve okuma çalışmaları yaparlar. Kur sonunda: Öğrenciler basit konular üzerinde, yabancılarla konuşabilir, basit cümleler kurarak yazı yazabilir ve okuyabilirler.

ELEMENTARY (Temel)

Başlangıç düzeyinin gerekli içeriğini tamamlayabilen ve İngilizce`yi belli bir seviyede konuşabilen öğrenciler içindir. Kur sonunda: Öğrenciler basit konular üzerinde yabancılarla konuşabilir, paragraflar yazabilir, kolay konu başlıklarını okuyup anlayabilirler.

PRE-INTERMEDIATE (Ön Orta)

Temel düzeyinin gerekli içeriğini tamamlayabilen ve İngilizce`yi belli bir seviyede konuşabilen öğrenciler içindir. Kur sonunda: Öğrenciler günlük konuşmalarda yabancılarla kolaylıkla iletişim kurabilir, karmaşık cümleler kurup anlamlı paragraflar içeren yazılar yazabilirler.

INTERMEDIATE (Orta)

Ön-orta düzeyinin gerekli içeriğini tamamlayabilen ve İngilizce`yi belli sınırda akıcı ve bilinçli konuşabilen öğrenciler içindir. Kur Sonunda: Öğrenciler bir çok farklı konu üzerinde yabancılarla uzun konuşmalar yapabilir, karmaşık cümleler kullanarak yazılar yazabilir, okuduğunu kolaylıkla anlayabilirler.

UPPER-INTERMEDIATE (Üst Orta)

Orta düzeyin gerekli içeriğini tamamlayabilen ve İngilizce`yi belli seviyede akıcı ve bilinçli konuşabilen öğrenciler içindir. Kur Sonunda öğrenciler birçok farklı konu üzerinde yabancılarla uzun konuşmalar yapabilir, uzun anlamlı cümleler kurabilir, orijinal kitapları okuyup anlayabilirler.

ADVANCED (İleri)

Üst-orta düzeyinin gerekli içeriğini tamamlayabilen ve İngilizce`yi iyi derecede kullanabilen öğrenciler içindir. Kur Sonunda: Öğrenciler yabancılarla her konu üzerinde konuşabilir, tartışabilirler. İletişimde problem yaşamazlar. Kur süreleri programların yoğunluğuna bağlı olarak 6 ile 15 hafta arasında değişir. Ders kitapları dil okulumuz tarafından öğrencilere sınıf açılımında ücretsiz olarak verilir. Öğrencilerimiz bir üst kura geçebilmek ve eğitimlerindeki başarılarını değerlendirmek amacıyla seviye tespit sınavına girerler.

 

Başvuru Formu

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı